thumb_Ven_Punnadhammo.jpg

Ajahn Punnadhammo

Arrow River Forest Hermitage jest Theravadyjskim klasztorem i ośrodkiem medytacyjnym w północnym Ontario, pięćdziesiąt mil na południowy zachód od Thunder Bay stworzone z 92 akrów ziemi w przepięknym lesie mieszanym. Arrow River Community Center zostało założone przez Kema Anandę w 1975 roku. Czcigodny Punnadhammo rozpoczął tam praktykę w 1979 r., gdzie spędził rok odosobnienia w 1988/89. Następnie udał się do Tajlandii aby wyświecić się na bhikkhu.

W 1995 Kema Ananda dostał raka płuc i przewidując swą nadchodzącą śmierć poprosił Czcigodnego Punnadhammę aby wrócił do Kanady i przejął Arrow River Forest Hermitage. Punnadhammo wrócił z błogosławieństwem swoich przełożonych, w listopadzie tego samego roku i był w stanie spędzić nieco czasu z nauczycielem swego serca przed jego śmiercią.

Tłumaczenia artykułów Ajahna Punnadhammy

Wersja na stronie DOWNLOAD
List od Mary - Ujmująca praca oparta na opisie walczących szwadronów Mrocznego, odnalezionego w Sutta Nipata (III, 2). Dzieło Czcigodnego Punnadhammo efektownie przekazuje ważne aspekty nauk we współczesnym stylu, który jest urzekający i pełen życia. mobi2.jpg epub2.jpg pdf.jpg