POSŁUCHAJ NA SOUNDCLOUDZIE

Nagranie mowy Dhammy i sesji medytacyjnej odbyło się 30.07.2023 w ramach comiesięcznych spotkań z Australijską Sanghą BSWA.

O autorze

small.jpg

Mudito Bhikkhu
zobacz inne publikacje autora

Ajahn Mudito urodził się w niewielkiej wiosce w północnej Finlandii. Po ukończeniu służby wojskowej udał się do Stanów Zjednoczonych, gdzie uczęszczał do szkoły kucharskiej i przez kilka lat pracował w zawodzie w ekskluzywnych nowojorskich hotelach. Jego długotrwałe zainteresowanie buddyzmem ewoluowało i zaczął praktykować medytację z rozmaitymi grupami w Ameryce. Poszukiwał swojej drogi u wielu nauczycieli, ale ci których spotykał wydawali mu się albo zbyt wyniośli, albo zbyt nudni.

Artykuły o podobnej tematyce:

Sprawdź też TERMINOLOGIĘ


Poleć nas i podziel się tym artykułem z innymi: Facebook

Chcąc wykorzystać część lub całość tego dzieła, należy używać licencji GFDL: Udziela się zgody na kopiowanie, dystrybucję lub/i modyfikację tego tekstu na warunkach licencji GNU Free Documentation License w wersji 1.2 lub nowszej, opublikowanej przez Free Software Foundation.

gnu.svg.png

Można także użyć następującej licencji Creative Commons: Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 3.0

cc.png

Źródło: Fundacja "Theravada"

Tłumaczenie: Piotr Płaneta

Image0001%20%281%29.png

Redakcja portalu tłumaczeń buddyjskich: http://SASANA.PL/