Tłumaczenie (w napisach) mowy Dhammy i sesji medytacyjnej z dnia 19.08.2023 z Bhante Akāliko.

Wspólnota Buddyjska Rainbodhi LGBTQIA+ w Polsce zorganizowała inauguracyjne spotkanie on-line. Grupa spotykać się będzie regularnie co miesiąc.

Grupa Rainbodhi Polska ma grupę na Facebooku, do której możesz dołączyć: https://www.facebook.com/groups/304863591959799

Jeśli nie wiecie jak włącza się napisy na YouTubie - klikacie w linka do filmu, gdy jest się już na YouTubie, należy kliknąć w ikonkę klawiatury, w prawym dolnym rogu, zaraz pod osią odtwarzania filmu - włączona podkreśli się na czerwono. Jeśli jakimś cudem pojawią się angielskie napisy, klikacie w ikonkę koła zębatego (obok klawiaturki) i tam ustawiacie napisy (subtitles) na język polski i voila! W razie problemów piszcie w komentarzach pod filmem.

Na innych urządzeniach: należy kliknąć 3 kropki w prawym górnym rogu ekranu, następnie nacisnąć "napisy" i "polski".

O autorze

small.jpg

Akāliko Bhikkhu
zobacz inne publikacje autora

Akāliko Bhikkhu jest australijskim mnichem Tajskiej Tradycji Leśnej. Jest duchowym przewodnikiem projektu “Little Dust”, oraz założycielem Rainbodhi - buddyjskiej społeczności osób LGBTQIA+. Bhante Akāliko służył jako doradca duchowy na Uniwersytecie Western Sydney i zasiadał w radach Buddyjskiej Rady NSW oraz Federacji Australijskich Rad Buddyjskich. W 2016 roku zrezygnował z tych funkcji by w 2017 otrzymać pełne święcenia u Ajahna Brahma w klasztorze Bodhinyana.

Artykuły o podobnej tematyce:

Sprawdź też TERMINOLOGIĘ


Poleć nas i podziel się tym artykułem z innymi: Facebook

Chcąc wykorzystać część lub całość tego dzieła, należy używać licencji GFDL: Udziela się zgody na kopiowanie, dystrybucję lub/i modyfikację tego tekstu na warunkach licencji GNU Free Documentation License w wersji 1.2 lub nowszej, opublikowanej przez Free Software Foundation.

gnu.svg.png

Można także użyć następującej licencji Creative Commons: Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 3.0

cc.png

Źródło: Akāliko Bhikkhu, rainbodhi.org

Tłumaczenie: Anika

Image0001%20%281%29.png

Redakcja portalu tłumaczeń buddyjskich: http://SASANA.PL/