Na skróty: Galeria Recenzje Książek Download

Ākāsaṭṭhā ca bhummaṭṭhā

devā nāgā mahiddhikā

Puññaṃ taṃ anumoditvā

ciraṃ rakkhantu sāsanaṃ.

Wersja offline do pobrania jako archiwum zip

POBIERZ Sasana.pl (wersja z dnia 21 sierpnia 2014)

Plik stoi na gdrive (nie wymaga logowania, plik waży 93,3 MB)

Ākāsaṭṭhā ca bhummaṭṭhā

devā nāgā mahiddhikā

Puññaṃ taṃ anumoditvā

ciraṃ rakkhantu sāsanaṃ.

Filmy dokumentalne

Witaj w prawdziwym świecie: Dostrzeganie bez umysłu.
welcometorealbok.jpg

Większość ludzi ma różne pojęcie odnośnie tego czym jest oświecenie. Niektórzy wyobrażają je sobie jako promieniste światło, inni jako przejaw mądrości i wglądu, a jeszcze inni jako boski stanu egzystencji. Czy taka jest prawda? Po prawdzie jest to znacznie prostsze.

Zobacz: Dostrzeganie bez umysłu

Napisz swoją opinię o filmie


Tygrysie Serca
thaismall.jpg

Film dokumentalny o Tajskiej Tradycji Leśnej (development). Celem wyprawy, o której wsparcie prosimy, jest zebranie materiału i stworzenie 15-minutowego filmu oraz reportażu prasowego o Tajskiej Tradycji Leśnej. Film będzie dostępny dla każdego na YouTube.

Zobacz: Tygrysie Serca

Napisz swoją opinię o filmie


Inny głos
minidhammananda.jpg

Czcigodna Dhammananda opowiada historię Yasodhary, żony Siddhatthy, który stał się Buddhą. Historia życia Buddhy z perspektywy kobiecej, widziana oczami jego porzuconej małżonki, oraz tego co czuła i jakie trudy musiała przejść w związku z odejściem męża z pałacu.

Zobacz: Inny głos

Napisz swoją opinię o filmie


Nanavira Hamuduru
Nanaviraplakat2.jpg

W 1949 roku oficer brytyjskiego wywiadu wypłynął na Cejlon, by stać się buddyjskim mnichem. Wyświęcony jako Czcigodny Ñāṇavīra, żył w lasach w pobliżu nadmorskiej miejscowości Bundala aż do samobójstwa w 1965 roku. Film opowiada o jednym z najznamienitszych mnichów buddyjskich naszych czasów, rebelianta, samotnika, pełnego wewnętrznych konfliktów, nosorożca, który w pojedynkę przemierzał dżunglę.

Zobacz: Nanavira Hamuduru

Napisz swoją opinię o filmie


Dźwięki Ciszy
d%C5%BAwi%C4%99ki1.jpg

Film opowiadający o medytacji więźniów w polskich zakładach karnych. Jest on jest realizacją projektu „Więzienie jako źródło kultury". Inspiracją do stworzenia tego filmu były dźwięki towarzyszące medytacji buddyjskiej odbywającej się w więzieniu na ul. Kleczkowskiej we Wrocławiu. Więcej o filmie jak też o programie buddyjskiego wolontariatu wspierającego osoby osadzone w zakładach karnych można znaleźć na stronie Stowarzyszenia Przebudzeni (Przebudzeni.org)

Zobacz: Dźwięki Ciszy

Napisz swoją opinię o filmie


Jednominutowa medytacja
onesmall.jpg

Film uczący techniki medytacyjnej w danej chwili, przedstawionej w animacji jak też opisanej w książce autora, Martin Boroson'a: "One-Moment Meditation" (Medytacja w jednej chwili), dzięki której można zredukować stres, poprawić koncentrację i odnaleźć spokój… właśnie teraz. 

Zobacz: Jednominutowa medytacja

Napisz swoją opinię o filmie


Nowy początek
smallnewbeginning.jpg

Film jest opowieścią o tworzeniu miejsca i szans dla mniszek (bhikkhuni), które zwykle dostępne są tylko dla mnichów (bhikkhu).

Zobacz: Nowy początek

Napisz swoją opinię o filmie


Momenty z życia Czcigodnej Bhikkhuni Dhammanandy
dhammananda.jpg

Wywiad z Czcigodną Dhammanandą o jej wczesnym wychowaniu w tradycyjnej rodzinie buddyjskiej w Tajlandii i o tym jak poczuła, że ma "dość" przyziemnego życia i postanowiła wyjść z domu, stając się swego rodzaju "rebeliantką".

Zobacz: Momenty z życia Czcigodnej Bhikkhuni Dhammanandy

Napisz swoją opinię o filmie


The Dhamma Brothers
dhammabro.jpg

"The Dhamma Brothers" to emocjonującą opowieść o ludzkich możliwościach i przemianie, towarzysząc i dokumentując historie więźniów w Donaldson Correction Facility, którzy biorą udział w 10-dniowych kursach medytacyjnych Vipassany.

Zobacz: The Dhamma Brothers

Napisz swoją opinię o filmie


O karmie
pobrane%281%29.jpg

Buddyjski mnich, Czcigodny Ajaan Tippakorn Sukhito, przeor klasztoru i ośrodka medytacyjnego Ban Sawang Jai, w Pak Chong, w Tajlandii, mówi o karmie.

Zobacz: O karmie

Napisz swoją opinię o filmie


O medytacji
Meditation.jpg

Buddyjski mnich, Czcigodny Ajaan Tippakorn Sukhito, przeor klasztoru i ośrodka medytacyjnego Ban Sawang Jai, w Pak Chong, w Tajlandii, mówi o medytacji.

Zobacz: O medytacji

Napisz swoją opinię o filmie


Ostateczny test
0.jpg

Buddyjski mnich, Czcigodny Ajaan Tippakorn Sukhito, przeor klasztoru i ośrodka medytacyjnego Ban Sawang Jai, w Pak Chong, w Tajlandii, sam będący słabego zdrowia uczy o tym jak powinno podchodzić się do śmierci.

Zobacz: Ostateczny test

Napisz swoją opinię o filmie


Dhammasara - klasztor mniszek
dhammasara.flv_000014160.jpg

W 1983 roku Ajahn Brahm został wysłany przez swojego nauczyciela Ajahn Chah Bodinyanę z Tajlandii do Perth. W 1998 r. ustanowiono klasztor mniszek Dhammasara. W 2009 odbyła się ceremonia wyświęcenia czterech mniszek. Film opowiada o wyjątkowym przedsięwzięciu jakim jest klasztor mniszek Dhammasara. Pokazana jest także ceremonia uczczenia sześćdziesiątych urodzin Ajahna Brahma. Wtedy to klasztor Bodinyana otrzymał dar w postaci złotej statuy Buddhy od króla Tajlandii.

Zobacz Dhammasara - klasztor mniszek

Napisz swoją opinię o filmie


Mój brat - buddyjski mnich
My-Brother.jpg

Film dokumentalny o młodym mężczyźnie z Finlandii, który jedzie do Tajlandii aby stać się buddyjskim mnichem. Historia opowiadana przez jego siostrę, która towarzyszy mu w początkach jego podróży.

Zobacz: Mój brat - buddyjski mnich

Napisz swoją opinię o filmie


Życie Buddhy
Buddha-BBC.JPG

Ponad 2,500 lat temu jeden człowiek pokazał światu drogę do oświecenia. Ten przepięknie stworzony film starannie przedstawia fascynującą historię księcia Siddhatthy oraz jego duchowej przemiany, dzięki której stał sie Buddhą.

Zobacz: Życie Buddhy

Napisz swoją opinię o filmie


Buddha przychodzi do Sussex
pobrane.jpg

Reportaż o wizycie Ajahn Chah'a w Anglii pod koniec lat 70-tych gdy Ajahn Sumedho i jego uczniowie stworzyli pierwszy klasztor leśnej tradycji w Chithurst.

Zobacz: Buddha przychodzi do Sussex

Napisz swoją opinię o filmie


Opowieść mnicha
monk.JPG

Dzień z życia młodego mnicha buddyjskiego. Tapassī Bhikkhu opowiada w filmie swoje codzienne obowiązki jak również podstawy doktryny buddyjskiej.

Zobacz: Opowieść mnicha

Napisz swoją opinię o filmie


Droga uważności
mindful.jpg

Pełny film BBC pod tytułem "Droga uważności". W filmie udokumentowano mowy Luang Por Chah'a (Ajahn Chah'a), jak również młodego Ajahn Liam'a który wskazany został na następcę i przeora klasztoru Wat Pah Pong.

Zobacz: Droga uważności

Napisz swoją opinię o filmie

Galeria

Zachęcamy do nadsyłania własnych obrazów, fotografii czy grafik inspirowanych buddyzmem Theravady. Prosimy o przesyłanie jedynie takich dzieł, które posiadają uregulowane prawa autorskie. Adres kontaktowy: moc.liamg|lp.anasas#moc.liamg|lp.anasas


Zasoby Galerii:

np.:

Konkurs fotograficzny

Grafiki do promocji Sasany

Stwórz własny komiks

Konkurs fotograficzny "Dhamma w moim życiu"

Konkurs zakończył się 20 listopada 2012. Laureaci (alfabetycznie):

DanielKamilW.jpg

Autor: Daniel Kamil Wójcik


Dharmozjad.JPG

Autor: Dharmozjad


Greg.jpg

Autor: Greg


micha%C5%82widera.jpg

Autor: Michał Widera


ummami.jpg

Autor: Ummami


KAŻDY z autorów dostaje po jednym egzemplarzu książki Ajahn Sujin Boriharnwanaket "Realities and Concepts: The Buddha's explanation of the world".

Oprócz nagrody rzeczowej w postaci książki - wszystkie prace będą miały szansę pojawić się na górnym bannerze strony portalu.

Pozdrawiamy:
Redakcja Sasana.pl

Grafiki do promocji Sasany

Grafiki zostały stworzone przez Dismasa

archival_tlumacz2.jpg sasana2.jpg sas.jpg sasavatarprim.jpg sasavatar.jpg sasanazen.jpg sasana%20kniga.jpg sasana.jpg sasana_banerrosprim.jpg sasana_banerros.jpg sasana%202.jpg Image0001%20%281%29.png Image0002%20%281%29.png

Stwórz własny komiks

Możesz stworzyć własny komiks używając poniższych plansz, modyfikując je według własnego uznania. Poniżej także przykładowe komiksy. Zapraszamy do przesyłania swoich własnych kompozycji na adres mailowy: moc.liamg|lp.anasas#moc.liamg|lp.anasas Nadesłane komiksy będą publikowane tutaj. Dla najlepszych prac przewidziane są nagrody. Zapraszamy.

Graphic1.jpg

Autor - Kamila:

komikskamila.jpg


Autor - Har-Dao:

strip.jpg


Galeria Kuo Sheng (Yogabatik)

Batik to starożytna, szlachetna technika malowania na tkaninie bawełnianej lub jedwabnej. Artysta Kuo Sheng mieszka i pracuje na Podlasiu, studiował w Instytucie Wychowania Artystycznego UMCS w Lublinie (dyplom w pracowni malarstwa). Maluje i rzeżbi. Używa róznych technik i materiałów. Praktykuje medytację buddyjską pod kierunkiem mnichów Theravady. Ćwiczy jogę w celu podtrzymania zdrowia.

littleb2_b.JPG shakyamuni_b.jpg nineb_b.jpg theravadab_b.jpg shakyamuni2_b.jpg nineb3_2b.jpg shakyamuni3_b.jpg buddha_cave_b.jpg fig_shakyamuni_b.jpg
Galeria Konraza
Angulimala_Cover.jpg buddha_detal.jpg Buddha_hand2.jpg Heaven.jpg
Bracia Yin&Yang

Autor - Paulina Gregorczyk:

  • (E - comic strip)

komiks-pol-maly.jpg

  • Bracia Yin & Yang dla Przebudzonych
1.jpg 2.jpgk1.jpg k2.jpg k3.jpg k4.jpg k5.jpg k6.jpg k7.jpg k8.jpg
Chińskie miniatury
bz_0000.jpg bz_0001.jpg bz_0002.jpg bz_0004.jpg bz_0005.jpg bz_0006.jpg bz_0007.jpg bz_0008.jpg bz_0009.jpg bz_0010.jpg bz_0011.jpg bz_0012.jpg bz_0013.jpg bz_0014.jpg bz_0015.jpg bz_0018.jpg bz_0019.jpg bz_0021.jpg bz_0022.jpg bz_0023.jpg bz_0024.jpg bz_0026.jpg bz_0027.jpg bz_0028.jpg bz_0029.jpg bz_0030.jpg bz_0031.jpg bz_0032.jpg bz_0034.jpg bz_0035.jpg bz_0036.jpg bz_0037.jpg bz_0038.jpg bz_0040.jpg bz_0042.jpg bz_0043.jpg bz_0044.jpg bz_0045.jpg bz_0047.jpg bz_0048.jpg bz_0049.jpg bz_0050.jpg bz_0053.jpg bz_0054.jpg bz_0055.jpg bz_0056.jpg bz_0057.jpg bz_0052.jpg bz_0059.jpg bz_0060.jpg bz_0061.jpg bz_0062.jpg bz_0063.jpg bz_0064.jpg bz_0065.jpg bz_0066.jpg bz_0068.jpg bz_0069.jpg bz_0070.jpg bz_0072.jpg bz_0073.jpg bz_0074.jpg bz_0075.jpg bz_0078.jpg bz_0079.jpg bz_0080.jpg bz_0081.jpg bz_0082.jpg bz_0083.jpg bz_0085.jpg bz_0086.jpg bz_0087.jpg bz_0088.jpg bz_0089.jpg bz_0091.jpg bz_0092.jpg bz_0093.jpg bz_0094.jpg bz_0095.jpg bz_0096.jpg bz_0097.jpg bz_0098.jpg bz_0099.jpg bz_0100.jpg bz_0101.jpg bz_0102.jpg bz_0103.jpg bz_0104.jpg bz_0105.jpg bz_0106.jpg bz_0108.jpg bz_0109.jpg bz_0110.jpg bz_0111.jpg bz_0112.jpg bz_0113.jpg bz_0114.jpg bz_0115.jpg bz_0116.jpg bz_0117.jpg bz_0118.jpg bz_0119.jpg bz_0120.jpg

Recenzje Książek

W tym dziale umieszczamy recenzje książek buddyjskich wydanych na polskim rynku, promujemy także pozycje wydawnicze objęte patronatem medialnym Portalu Sasana.pl - rezerwujemy sobie prawo do wyboru naszym zdaniem najlepszych książek.

Wgląd. Buddyzm, Tajlandia, ludzie.
ok%C5%82adka%204.jpg

Zgodnie z obietnicą z podtytułu w książce znajdziemy zarówno wyjaśnienia ważnych doktryn i pojęć buddyjskich, zwyczaje i niespodzianki czekające na odwiedzających Tajlandię oraz spotkania autora z ludźmi. Dzięki takiej mieszance, książkę czyta się lekko i z zainteresowaniem. Relacja z podróży, która jest nie tylko rozrywką, ale pozwala dowiedzieć się czegoś ciekawego i do tego dostarcza garść praktycznych informacji, dla tych, którzy jedną nogą są już w Tajlandii.

Napisał:
Wojciech Czypicki

Przeczytaj całą recenzję: Wgląd. Buddyzm, Tajlandia, ludzie. - recenzja

Napisz swoją opinię o książce


Podstawowa metoda medytacji
small.jpg

Drugie, poprawione wydanie książki Ajahn Brahmavamso, który w przystępny sposób omawia podstawy medytacji buddyjskiej, bazującej na oddechu. Książka ta także wydana na papierze przez Fundację "Theravada" - wydrukowana i dostępna za darmo w ramach Dhamma-dāna. Więcej informacji na stronie Sasana.pl oraz Theravada.pl

Przeczytaj całą książkę: Podstawowa metoda medytacji

Napisz swoją opinię o książce

.


.

Opowieści buddyjskie
OK%C5%81ADKA.jpg

Nie widzę na polskim rynku wydawniczym lepszego wprowadzenia do buddyzmu niż ta książka. Polecam ją wszystkim, zarówno zaangażowanym buddystom jak też osobom szukającym i rozpoczynającym dopiero przygodę na ścieżce. Przede wszystkim jednak polecam ją nie-buddystom, by mogli dzięki niej odczuć, że dobro, współczucie, mądrość i oświecenie to rzeczy uniwersalne, które łączą nas wszystkich.

Napisał:
Piotr Jagodziński

Przeczytaj całą recenzję: Opowieści buddyjskie - recenzja

Napisz swoją opinię o książce


.

Stoicyzm uliczny
OK%C5%81ADKA3.jpg

Pomimo kilku nawiązań do buddyzmu, książka nie jest skarbnicą wiedzy o Dhammie (w końcu ma dotyczyć stoicyzmu). Nie stoi za to z Dhammą w sprzeczności i skłania do przemyśleń na temat nietrwałości, iluzji “ja” i stosunku do cierpienia. A to już wystarczający powód by po tą książkę sięgnąć.

Napisał:
Wojciech Czypicki

Przeczytaj całą recenzję: Stoicyzm uliczny - recenzja

Napisz swoją opinię o książce


.

Medytacje buddyjskie
OK%C5%81ADKA2.jpg

Słowa są skrótami - pokazują pojęcia (jak dukkha) i wyjaśniane są przy pomocy innych pojęć. Tak wygląda normalna komunikacja międzyludzka. Co jednak z pewnymi doświadczeniami, które staramy się opisać? Kwestia brzmi - czy warto cokolwiek pisać o medytacji? Czym w ogóle jest medytacja, czy jest sens pisania podręczników na ten temat i co mówił o tym sam Buddha w kanonie palijskim? Wreszcie - o czym jest książka Bhante Henepoli Gunaratany "Medytacje buddyjskie" i czy warto po nią sięgać?

Napisał:
Piotr Jagodziński

Przeczytaj całą recenzję: Medytacje buddyjskie - recenzja

Napisz swoją opinię o książce


Download

W tym dziale umieszczamy wszystkie pliki, które można swobodnie ściągnąć na swój komputer. Oczywiście obowiązują te same zasady kopiowania materiałów:

Materiały są do bezpłatnego rozpowszechniania. Możesz wydrukować kopię tych tekstów na własny użytek. Możesz przeformatować te dokumenty i w tak zmienionej formie rozprowadzać na komputerach lub w sieciach komputerowych, pod warunkiem, że dostęp oraz dalsza dystrybucja pozostaną bezpłatne. W każdym innym wypadku zastrzega się wszelkie prawa.

Oby te materiały były z pożytkiem dla wszystkich istot.

Książki wydane przez portal SASANA.PL

plik opis
podstawowaokladka.jpg
ściągnij pliki: mobi.jpg epub.jpg pdf.jpg
"Podstawowa metoda medytacji" Ajahn Brahm. Drugie, poprawione wydanie książki Ajahn Brahmavamso, który w przystępny sposób omawia podstawy medytacji buddyjskiej, bazującej na oddechu. Książka ta także wydana na papierze przez Fundację "Theravada" - wydrukowana i dostępna za darmo w ramach Dhamma-dāna. Więcej informacji na stronie Sasana.pl oraz Theravada.pl 0,7 MB, 21 stron
small3.jpg
"Sama świadomość nie wystarczy" Ashin Tejaniya. Ta książka to druga część z serii książek o medytacji vipassany. Forma pytań i odpowiedzi oddaje w pełni styl w jakim naucza Ashin Tejaniya. Zamiast narzekać, że coś jest nie tak, albo że czegoś nie ma – powinieneś docenić to, że jesteś świadomy – bez względu na to, co jest obiektem twej uważności – a następnie powinieneś wyciągnąć z tego mądre wnioski. Sama świadomość nie wystarczy! Znacznie ważniejsze jest chcieć zrozumieć co się dokładnie dzieje, niż próbować być świadomym. Praktykujemy medytację uważności ponieważ chcemy zrozumieć. 2.1 MB, 186 stron
small2.jpg
ściągnij pliki: mobi.jpg epub.jpg pdf.jpg
"Dobre pytania — dobre odpowiedzi" to drugie wydanie, poprawione i rozszerzone popularnej książki Shravasti Dhammiki wyjaśniającej podstawy buddyzmu w prosty i przystępny sposób. Pozycja polecana zwłaszcza tym, którzy dopiero zaczynają poznawać nauki Buddhy, jak też tym osobom, które są ciekawe poglądów i opinii współczesnych buddystów. 2.2 MB, 124 strony
4tr.jpeg
Książka ta została przygotowana, opracowana i wydana na podstawie mów wygłoszonych przez Czcigodnego Ajahna Sumedho, dotyczących podstawowych Nauk Buddhy — Czterech Szlachetnych Prawd — mówiących o tym, że nieszczęścia ludzkości mogą zostać przezwyciężone dzięki duchowym środkom. 2.2 MB, 98 stron
tej.jpg
Jest to druga, poprawiona wersja książki dotycząca metody medytacyjnej uczonej w Birmie (obecnie Myanmar) w klasztorze Shwe Oo Min przez Ashin Tejaniya. 2.0 MB, 92 strony
silananda_paritta_cover.jpg
Zbiór wersów ochronnych skomponowany przez Sayadawa U Sīlanandę. W krajach gdzie zadomowiła się tradycja buddyjska uważa się, że tego rodzaju recytacje przynoszą bezpieczeństwo i dobrobyt dla osób w nich uczestniczących. 1.4 MB, 45 stron
jotika_cover.jpg
Sayadaw U Jotika jest birmańskim mnichem theravādy, święcenia przyjął w 26 roku życia. Z zawodu inżynier elektryk, z zamiłowaniem do studiów religioznawczych i filozoficznych. Jego literacka twórczość jest bardzo popularna w Birmie i wśród wyznawców i sympatyków theravādy na całym świecie. "Śnieg w środku lata" jest zbiorem wyjątków z jego listów do przyjaciół. Są to przemyślenia sayadaw w różnych miejscach i czasie, dotyczące ważnych aspektów życia, bardzo szczere i inspirujące. Jego główną praktyką jest medytacja uważności, którą przedstawia jako świadome życie przez cały czas, w małym stopniu posługując się specjalistyczną terminologią palijską, bardziej natomiast opisując swoje własne doświadczenia, co czyni pracę zrozumiałą dla każdego. Książka jest nie tyle podręcznikiem medytacji, co buddyjską książka-przyjacielem, którą w chwilach moralnego czy egzystencjonalnego niepokoju można otworzyć na dowolnej stronie i uspokoić się lub pogodzić z faktem, że wszystko jest takie właśnie jakie jest, (chociaż chcielibyśmy, żeby czasami było inaczej). 1.3 MB, 123 stron
Thanissaro%20z%20ka%C5%BCdym%20oddechem.jpeg
ściągnij pliki: mobi.jpg epub.jpg pdf.jpg
Praktyczna i kompletna książka dotycząca praktyki uważności oddechu oraz całości Ścieżki. Książka ta także wydana na papierze przez Fundację "Theravada" - wydrukowana i dostępna za darmo w ramach Dhamma-dāna. 1,9 MB, 99 stron

Pozostałe E-książki


plik opis
pdf.jpg Ajahn Chah "No Ajahn Chah: Reflections" 1.37 MB, 64 strony
pdf.jpg Henapola Gunaratana "Medytacja Vipassana w prostych słowach" 0.7 MB, 115 stron
pdf.jpg Bodhi Bhikkhu "Szlachetna ośmioraka ścieżka" 0.4 MB, 73 strony
pdf.jpg Antoni Baron "37 Czynników Oświecenia - Wstęp" 0.4 MB, 29 stron
pdf.jpg Janusz Krzyżowski "Bajki buddyjskie" 1.8 MB, 40 stron
pdf.jpg Janusz Krzyżowski "Dżataki - Przypowieści świata buddyjskiego" 1.1 MB, 178 stron
pdf.jpg Janusz Krzyżowski "Girlanda dżatak" 3.6 MB, 172 stron
pdf.jpg Janusz Krzyżowski "Przypowieści buddyjskie" 3.3 MB, 176 stron
pdf.jpg Janusz Krzyżowski "Legendy króla Asioki" 0.8 MB, 92 strony
pdf.jpg S.N. Goenka / William Hart "Sztuka życia, medytacja vipassana" 2.35 MB, 119 strony

Pliki

plik opis autor
pdf.jpg Graficzne przedstawienie dostępne również na tej stronie Stopniowe Wyjaśnienie Piotr KucharskiPiotr Kucharski
pdf.jpg Plik .pps przedstawiający citta i cetasika, ich kompozycje i współzależności Antoni Baron

Audio

plik opis autor
Metta chant Recytacja metty z podkładem muzycznym w języku palijskim. Tłumaczenie na język polski TUTAJ Imee Ooi
1. Wstęp Recytacja Paritt w języku palijskim oraz angielskim. Tłumaczenie na język polski TUTAJ Sayadaw U Silananda
2. Paritta-Parikamma Recytacja Paritt w języku palijskim oraz angielskim. Tłumaczenie na język polski TUTAJ Sayadaw U Silananda
3. Maṅgala Sutta Recytacja Paritt w języku palijskim oraz angielskim. Tłumaczenie na język polski TUTAJ Sayadaw U Silananda
4. Ratana Sutta Recytacja Paritt w języku palijskim oraz angielskim. Tłumaczenie na język polski TUTAJ Sayadaw U Silananda
5. Metta Sutta Recytacja Paritt w języku palijskim oraz angielskim. Tłumaczenie na język polski TUTAJ Sayadaw U Silananda
6. Khandha Sutta Recytacja Paritt w języku palijskim oraz angielskim. Tłumaczenie na język polski TUTAJ Sayadaw U Silananda
7. Mora Paritta Recytacja Paritt w języku palijskim oraz angielskim. Tłumaczenie na język polski TUTAJ Sayadaw U Silananda
8. Vaṭṭaka Paritta Recytacja Paritt w języku palijskim oraz angielskim. Tłumaczenie na język polski TUTAJ Sayadaw U Silananda
9. Dhajagga Sutta Recytacja Paritt w języku palijskim oraz angielskim. Tłumaczenie na język polski TUTAJ Sayadaw U Silananda
10. Āṭānāṭiya Sutta Recytacja Paritt w języku palijskim oraz angielskim. Tłumaczenie na język polski TUTAJ Sayadaw U Silananda
11. Aṅgulimāla Paritta Recytacja Paritt w języku palijskim oraz angielskim. Tłumaczenie na język polski TUTAJ Sayadaw U Silananda
12. Bojjhaṅga Paritta Recytacja Paritt w języku palijskim oraz angielskim. Tłumaczenie na język polski TUTAJ Sayadaw U Silananda
13. Pubaṇha Sutta Recytacja Paritt w języku palijskim oraz angielskim. Tłumaczenie na język polski TUTAJ Sayadaw U Silananda

Video

Wejdź na kanał Sasany na Youtube Tutaj