Jak to jest być mnichem buddyjskim i co mnisi robią na co dzień? Pytanie, które jest zadawane dosyć często przez naszych widzów. Ten film przedstawia przedsmak tego, jak to jest być mnichem podczas odosobnienia medytacyjnego w Papae, w Chiang Mai w Tajlandii. Codzienny harmonogram buddyjskiego mnicha składa się z chodzenia po jałmużnę, wykonywania różnych obowiązków będących praktyką uważności, medytacji i recytowania. Życie mnicha toczy się wolnym tempem, jest czas na refleksję i kontemplację. Tego rodzaju życie jest „proste, ale niełatwe”. Poświęcenie swojego życia na trening umysłu nie należy do łatwych. Jednak umiejętnie prowadzone jest najwyższym błogosławieństwem.

Film opublikowany za zgodą autora, którego kanał jest tutaj: https://goo.gl/HtXdzs

ABY WSPIERAĆ PRACĘ NICKA: https://www.paypal.me/nickkeomahavong

Aby zostać mnichem w Tajlandii, możesz sprawdzić:
1. www.papaemeditation.org/en/
2. www.ordinationthai.org

Specjalne podziękowania dla Lp Jonny'ego :)

*
DARMOWY przewodnik po medytacji: 21-dniowa formacja nawyków:
http://eepurl.com/gaIRRX

Jak zostać mnichem:
http://eepurl.com/dO6T1r

Przewodnik dla początkujących: Jak znaleźć siebie i żyć zgodnie z prawdą: podejście krok po kroku:
https://goo.gl/QoWD14

Podcast The Healing Room z Nickiem Keomahavongiem (wszystkie odcinki):
https://anchor.fm/healingroom

Kampania Gofundme: www.gofundme.com/meditationjourney

Grupa Meditation Ninjas na Facebooku: https: //www.facebook.com/meditationni …

Aby przesłać pytania, zarezerwować sesję lub zapytania biznesowe, wyślij e-mail na adres moc.liamg|kcinhtiwypareht#moc.liamg|kcinhtiwypareht


Nick Keomahavong jest dyrektorem generalnym i założycielem True Nature Counselling Center, prywatną praktyką z siedzibą w San Diego w Kalifornii. Nick jest terapeutą małżeńskim i rodzinnym, praktykiem, konsultantem, trenerem klinicznym, pedagogiem i zawodowym tancerzem. Nick jest gospodarzem „Real Talk with Nick”, kanału na Youtube, który wykorzystuje swoje terapeutyczne doświadczenie, aby zapewnić swoim widzom psychoedukację i rozrywkę.

** Zastrzeżenie: materiał udostępniony w RealTalkwithNick jest przeznaczony wyłącznie do celów edukacyjnych i rozrywkowych. Ani Nick Keomahavong, True Nature Counselling Center, ani RealTalkwithNick nie są zaangażowani w świadczenie usług klinicznych / medycznych za pośrednictwem tego medium komunikacyjnego.


Media społecznościowe:

strona internetowa: http: //www.truenaturecounselingcenter …
facebook: https: //www.facebook.com/TherapywithN …
Pinterest: https: //www.pinterest.com/nickkeomaha …
Snapchat: Nick.Keo